ERP systémy

ERP systémy (Enterprise Resource Planning) zohrávajú kľúčovú úlohu pri integrovaní a optimalizácii obchodných procesov, umožňujúc tak plynulý tok dát. Tieto podnikové informačné systémy centralizujú a integrujú údaje a procesy v celej organizácii, čím zvyšujú efektivitu a výkonnosť. ERP systémy sa využívajú v rôznych odvetviach, ako napríklad vo výrobe, distribúcii, financiách, ľudských zdrojoch a ďalších. Pomocou týchto podnikových informačných systémov je možné sledovať a spravovať rôzne aktivity organizácie, ako je napríklad správa skladových zásob, riadenie projektov, predaj a plánovanie výroby.

Naša spoločnosť sa špecializuje na implementáciu a servis popredných ERP systémov:

  • Oracle E-Business Suite
  • MS Dynamics 365 Business Central
ERP CRM riešenia
ERP systém Oracle E-Business Suite

Oracle E-Business Suite

Oracle E-Business Suite je komplexný ERP systém, ktorý poskytuje integrované riešenia pre správu a automatizáciu podnikových procesov. Je navrhnutý pre veľké a stredné organizácie, aby im pomohol riadiť oblasti ako financie, výroba, predaj, marketing, ľudské zdroje a ďalšie. Tento systém umožňuje centralizované spravovanie dát a procesov, čo zlepšuje efektivitu a presnosť rozhodovania. S Oracle E-Business Suite môžu organizácie zlepšiť svoje operačné postupy, zvýšiť efektivitu a dosiahnuť konkurenčnú výhodu na trhu.

Naše služby pre Oracle E-Business Suite zahŕňajú znalosti jednotlivých modulov EBS, programovanie v Java, PL/SQL, Oracle Application Framework , Oracle Forms Developer, Oracle Reports Developer, Oracle BPEL, Oracle Workflow Builder a prácu s Oracle databázou. Tieto služby umožňujú nášmu zákazníkovi využívať plný potenciál Oracle E-Business Suite a prispôsobiť ho svojim individuálnym potrebám a požiadavkám.

MS Dynamics 365 Business Central

MS Dynamics 365 Business Central je moderný ERP systém, ktorý poskytuje kompletné riešenie pre riadenie podnikových procesov. Je navrhnutý pre malé a stredné podniky, aby im umožnil efektívne spravovať financie, skladové hospodárstvo, predaj, nákupy a ďalšie kritické oblasti.

Tento podnikový informačný systém ponúka jednoduché používanie, prispôsobiteľnosť a rozšíriteľnosť, čo umožňuje organizáciám prispôsobiť ho svojim individuálnym potrebám. S jeho pomocou môžu firmy zvýšiť produktivitu, automatizovať procesy a získať lepší prehľad o svojom podnikaní.

MS Dynamics 365 Business Central

Naše referencie

Úspešné implementácie ERP systémov:

STRIP, a.s. - Implementácia ERP Dynamics 365 BC s prepojením na výrobný softvér Paradox OMNITRADE, a.s.

Implementácia ERP MS Dynamics 2016 s prepojením na hotelový systém a e-shop Easi UpLifts (Europe) s.r.o.

Implementácia ERP MS Dynamics NAV 2016 s prepojením na externý fakturačný softvér Insphire

US Steel Košice